Vaikų vasaros stovykla! (video)

PagrindinisNaujienosVaikų vasaros stovykla! (video)
31
Lie
Vaikų vasaros stovykla! (video)

168 valandas, septynias dienas arba vieną savaitę – tiek truko sporto klubo „Auksma“ organizuota vaikų paplūdimio tinklinio stovykla Bertašiūnų vienkiemyje. Čia susirinko būrys jaunųjų tinklininkų, nusprendusių dalį vasaros atostogų pasimokyti iš patyrusių paplūdimio tinklinio trenerių ir linksmai praleisti laiką nuostabiame gamtos kampelyje.

Stovykloje jaunieji sportininkai pajautė profesionalių paplūdimio tinklininkų režimą – turėjo po dvi treniruotes per dieną su Lietuvos paplūdimio rinktinės treneriu Mariumi Vasiliausku, Lietuvos jaunimo paplūdimio rinktinės treneriu Artūru Bekiš ir Lietuvos jaunimo paplūdimio tinklinio rinktinės nare Ieva Vasiliauskaite. Treniruotis dvigubai maloniau, kai žinai, jog šalia tyvuliuoja Trikojo ežeras, kuris maudynių ir žvejybos metu grąžindavo jėgas po sunkių treniruočių. Gautos žinios ir įgūdžiai buvo įtvirtinami tarpusavio turnyruose, kuriuose netrūko emocijų, kovingumo ir geros nuotaikos.

Už stovyklos dalyvių sportinę formą atsakinga grupinių užsiėmimų instruktorė Oksana Vasiliauskienė vedė funkcines, pilateso ir stretching‘o treniruotes, rodė naudingus pratimus ir rūpinosi sportininkų gera savijauta.

Stovyklos dalyvių sportinį „racioną“ treneriai paįvairino supažindinami su kitomis sporto šakomis: stalo tenisu, stalo žaidimais, petanke su tinklinio kamuoliais. O už maisto racioną atsakingi Bertašiūnų vienkiemio šeimininkai džiugindavo gardžiu maistu ir niekad nepalikdavo alkanų.

Nutarę kiek atitrūkti nuo tinklinio, sportininkai ir treneriai surengė šokių flashmob‘ą, kuriame parodė, kad šokti jie moka ne prasčiau nei žaisti tinklinį, o likusias jėgas panaudojo diskotekoje.

Kiekvieną vakarą dienos rezultatai buvo aptariami jaukiai besišnekučiuojant prie laužo ar ilsintis prie ežero.

Kupina įspūdžių ir draugystės stovyklos savaitė prabėgo kaip viena veiksmo kupina diena.

Ačiū visiem dalyvavusiems ir iki kitų kartų!

Nuotraukos


vaikų treniruotės
close-link