Vaikų ir jaunuolių vasaros paplūdimio tinklinio treniruotės

PagrindinisNaujienosVaikų ir jaunuolių vasaros paplūdimio tinklinio treniruotės
16
Geg
Vaikų ir jaunuolių vasaros paplūdimio tinklinio treniruotės

Vasara – atostogų metas. Tačiau kokios atostogos be gerų emocijų? Kviečiame vasarą ne nuobodžiauti, o prasmingai organizuoti savo laisvalaikį ir rinktis gražios bei grakščios sporto šakos, paplūdimio tinklinio, treniruotes! Tai puiki proga išmokti žaisti tinklinį ir gerai praleisti laiką. Laukiami visi 2002-2008 metų gimimo vaikai ir jaunuoliai.

Treniruotės vyks nuo birželio 15 iki liepos 15 dienos ir nuo liepos 25 iki rugpjūčio 25 dienos.

Treniruotes ves patyrę treneriai: Marius Vasiliauskas, išauklėjęs ne vieną Lietuvos čempioną bei Lietuvą tarptautinėje arenoje sėkmingai atstovaujančius paplūdimio tinklininkus, treneris Artūras Bekiš, buvęs Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionas, jau dešimtmetį treniruojantis vaikus ir suaugusius, Lietuvos jaunimo paplūdimio tinklinio rinktinės narė Ieva Vasiliauskautė.

Treneriai į treniruočių procesą žiūri kūrybiškai, o tinklinio elementus pateikia neįprastai ir įdomiai. Treniruočių formatas parenkamas pagal vaikų amžių ir meistriškumo lygį. Jauniausieji kartu su bazinėmis paplūdimio tinklinio žiniomis gauna ir įvairių žaidimų „porciją“. O vyresnieji supažindinami su paplūdimio tinklinio paslaptimis, kurias savo arsenale turi geriausi pasaulio sportininkai.

Treniruotėse vaikai ir jaunuoliai mokomi žaidimo technikos ir taktikos, lavinama jų ištvermė bei koordinacija, gebėjimas susikaupti ir bendradarbiauti, laimėti ir pakelti pralaimėjimą. Jaunieji sportininkai stiprėja fiziškai ir psichologiškai. Treniruočių metu reguliariai rengiami tarpusavio turnyrai, kurių metu vaikai sparčiau tobulėja, mokosi pritaikyti gautas žinias tikrose varžybose ir įveikti jaudulį.

SK „Auksma“ treniruotėse vaikai ir jaunuoliai turi galimybę tiek išmokti žaisti paplūdimio tinklinį savo malonumui, tiek tapti profesionaliais sportininkais.

Kviečiame turiningai iš smagiai išnaudoti vasaros atostogas ir lankyti mūsų rengiamas paplūdimio tinklinio treniruotes.

Treniruotės vyks antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 11:30 iki 12:30. Vienoje grupėje bus iki 10 vaikų, todėl treneriai galės skirti pakankamai laiko kiekvienam sportuojančiam.

Abejojančius, kviečiame į nemokamą bandomąją treniruotę, kurios metu susipažinsite su treneriais ir bendraamžiais sportininkais bei pamatysite ir pajusite paplūdimio tinklinio žavesį.

Daugiau informacijos telefonu 8 620 71 992 ir el. paštu rezervacija@auksma.lt


vaikų treniruotės
close-link