SK „Auksma“ auklėtinės tarp pasaulio sniego tinklinio elito

PagrindinisNaujienosSK „Auksma“ auklėtinės tarp pasaulio sniego tinklinio elito
04
Bal
SK „Auksma“ auklėtinės tarp pasaulio sniego tinklinio elito

SK „Auksma“ auklėtinės sėkmingai kovoja sniego tinklinio čempionato etapuose. Vasarį Bakurianyje (Gruzija) vykusiame Europos turo etape Birutė Aleknavičiūtė, Svetlana Bekiš-Šturo ir Vlada Oganauskienė iškovojo bronzos medalius. Tinklininkės įveikė Turkijos, Gruzijos trečiąją ir pirmąją komandas. Neįkandama mūsiškėms liko tik antroji Rusijos komanda. O kovoje dėl trečiosios vietos, po įtemptos kovos, 2-1 (16:14, 9:15, 15:12) buvo iškovota pergalė prieš stipriausią Turkijos ekipą.

Kitą puikų pasirodymą Svetlana Bekiš-Šturo, Birutė Aleknavičiūtė ir Lilija Frelik surengė Austrijoje vykstančiame pirmajame pasaulio sniego tinklinio ture. Po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą patekusios lietuvės aštuntfinalyje 2-0 (15:10, 15:6) įveikė Pietų Afrikos (PAR) atstoves Bejankę Dellą, Lebogang Malahlelą, Reyanką Kiste ir Annetą Frederiksen, o jau po poros valandų kovojo su amerikietėmis Karissa Cook, Emily Hartong, Katherine Spieler bei Alexandra Wheeler, kurių pranašumą turėjo pripažinti – 0-2 (10:15, 15:17). Galutinėje įskaitoje mūsų tinklininkės užėmė aukštą penktąją vietą.

Šiendien Svetlana Bekiš-Šturo, Birutė Aleknavičiūtė ir Lilija Frelik pradeda kovas antrajame pasaulio sniego tinklinio turo etape, kuris balandžio 4-7 dienomis vyksta Italijoje.

Laikome kumščius ir linkime sėkmės!


vaikų treniruotės
close-link