PagrindinisNaujienosMūsų sportininkių laimėjimas
18
Gru

Lietuvos paplūdimio tinklininkėms – EEVZA čempionato bronza

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina iškovojo bronzos medalius sekmadienį Maskvoje (Rusija) pasibaigusiame Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) finaliniame etape.

Pergalingą lietuvaičių žygį pusfinalyje nutraukė turnyro favoritės ir vėliau nugalėtojomis tapusios rusės Jekaterina Birlova bei Jelizaveta Novikova. Joms mūsiškės pralaimėjo 0-2 (14:21, 17:21). Vis dėlto Lietuvos sportininkės greitai atsitiesė ir kovoje dėl bronzos medalių po atkaklios 32 min. trukusios kovos 2-1 (19:21, 25:23, 15:11) įveikė pajėgias ruses Jekateriną Syrcevą bei Dariją Rudyh. Kaip jau skelbta, kita Lietuvos pora Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė šiame turnyre užėmė devintąją vietą.

Šaltinis: 15min