Didžiuojamės savo čempionais

PagrindinisNaujienosDidžiuojamės savo čempionais
22
Sau
Didžiuojamės savo čempionais

Sekmadienį Jonavoje buvo atvertas naujas tinklinio istorijos puslapis. Šiame mieste vyko pirmasis Lietuvos sniego tinklinio čempionatas. Jį kartu su šeimininkai Jonavos Kūno kultūros ir sporto centru organizavo Lietuvos tinklinio federacija. Papildomo patrauklumo šiam čempionatui prideda ir Europos tinklinio konfederacijos (CEV) taisyklės, kurios reiškia, kad nacionalinių pirmenybių nugalėtojai iškovos teisę dalyvauti 2018 metų Europos sniego tinklinio čempionate, kovo 23-25 dienomis vyksiančiame Austrijos kalnuose.

Viso čempionate dalyvavo 9 komandos (5 – vyrų, 4 moterų). Tai labai normalūs skaičiai, kaip tokios sporto šakos pradžiai. Į Jonavą suvažiavo pajėgūs šalies tinklininkai, kurie ir patvirtino savo pajėgumą.

Vyrų tarpe sau lygių neturėjo tarptautinės patirties nemažai turinti tytuvėniškis Lukas Každailis kartu su porininku iš Šiaulių Arnas Rumševičius. Šis duetas užtikrintai nukeliavo iki finalo, kuriame taip pat be didesnio vargo pranoko sostinės atstovų Pauliaus Matulio ir Artūro Vincelovič duetą. Treti liko vilniečių Arturo Vasiljevo ir Mariaus Malinausko dvejetas.

Merginų gretose jau iš anksto daugelis tikėjosi pajėgiausios paplūdimio tinklinio poros dominavimo. Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės duetas finale turėjo atkaklią kovą, bet įrodė savo pranašumą prieš Irinos Zoblinos bei Urtės Andriukaitytės porą iš Kauno. Trečioji vieta atiteko kauniečių Vytenės Vitkauskaitės ir Birutės Aleknavičiūtės komandai.


vaikų treniruotės
close-link